BIST 1.393
DOLAR 8,18
EURO 9,73
ALTIN 458,04
MEDYA

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. bölüm - Son sahneler

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19. son bölümü final sahneleri... Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da bu hafta 19 Ocak 2016 Salı akşamı yayınlanan 19. son bölümünde neler oldu?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 19 Ocak 2016 Salı akşamı yayınlanan 19. son bölümünde Meryem elinde Nazlı'nın bebeğiyle kalakalır.


Hızır ise bunca belanın arasında oğlunun kokusuyla bir nebze ferahlar fakat hemen arkasından aldığı haberle tekrar yıkılır. Doğum sırasında bir sıkıntı olmuştur.


Meryem'in dayanacak gücü kalmamıştır. Bu son olayla birlikte göğüslemek zorunda kaldığı problemler onu tükenme noktasına getirir. Ardı sıra alınan kötü haberler ise tüm aileyi yıpratır.


Alparslan ve Özlem'in görüştüğünü öğrenen Ünal Kaplan kızını Amerika'ya göndermeye karar verir fakat Özlem bir gece daha İstanbul'da kalmanın yolunu bulur. Alparslan'la vedalaşmak ve onu daima bekleyeceğini söylemek için... Kibrinden gözleri kör olan Ünal Kaplan ise Sibiryalı Kartal'ın neler yapacağını görememiştir. Bu durum herkesi derinden etkileyecek bir felakete sebep olur...

Sitene Ekle
Etiketler
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Jüri düelloyu öve öve bitiremedi!
Kara Sevda 14. bölüm 2. fragmanı
Kara Sevda 14. bölüm fragmanı
Atatürk Havalimanı'nda Biden hareketliliği
İnadına Aşk 30. bölüm 2. fragmanı
İnadına Aşk 30. bölüm fragmanı
Eve Dönüş 15. bölüm fragmanı
Poyraz Karayel 41. bölüm 2. fragmanı
Yüksekdağ paylaştı: 'Türkiye'yi başınıza yıkacağız'
Diriliş Ertuğrul 42. bölüm fragmanı
Yorumlar