Erzurum'da tecavüz dehşeti! Yol kenarında bekleyen kadını kaçırıp...

Erzurum'da tecavüz dehşeti! Yol kenarında bekleyen kadını kaçırıp...

ERZURUM 'da yol kenarında bekleyen N.V. (45) adlı kadını zorla araçlarına bindirerek götürdükleri dağlık alanda tecavüz ettikten sonra 900 TL'sini gasp ettikleri iddia adilen zanlılar için istenen ceza belli oldu. Savcı iki zanlıya da 43'er yıl 6'şar aya kadar hapis istedi.

Erzurum'da tecavüz dehşeti! Yol kenarında bekleyen kadını kaçırıp... - Sayfa 1

ERZURUM 'da yol kenarında bekleyen N.V. (45) adlı kadını zorla araçlarına bindirerek götürdükleri dağlık alanda tecavüz ettikten sonra 900 TL'sini gasp ettikleri iddia adilen zanlılar için istenen ceza belli oldu. Savcı iki zanlıya da 43'er yıl 6'şar aya kadar hapis istedi. Korkunç olay, Eylül ayında merkez Yakutiye ilçesinde meydana geldi.

Erzurum'da tecavüz dehşeti! Yol kenarında bekleyen kadını kaçırıp... - Sayfa 2

7 Eylül günü saat 23.30'da 155 polis ihbar hattını arayan bir kişi, Orgeneral Selahattin Demircioğlu Caddesi üzerindeki DSİ binası önünde bir kadının iki kişi tarafından zorla araca bindirilerek kaçırıldığını ihbar etti. Olay yerine giden ekipler, kadının izine rastlayamazken, 35 dakika sonra 155'i arayan N.V., kaçırıldıktan sona kendisine tecavüz edildiğini öne sürerek yardım istedi. N.V.'nin verdiği adrese giderek kadını alan polisler, Gürcükapı Polis Merkezi Amirliği'ne getirerek ifadesine başvurdu.

Erzurum'da tecavüz dehşeti! Yol kenarında bekleyen kadını kaçırıp... - Sayfa 3

Plakadan kamyonetin sahibi A.K. ve yanındaki arkadaşı N.B.'ye ulaşan polisler, iki kişiyi gözaltına aldı. Darbedilen N.V. için de hastaneden rapor alındı. İfadesi alınan N.V., "Bu kişiler kamyonetle önümde durdu. İlişki tekliflerini kabul etmedim. Araçla birkaç tur attıktan sonra yanıma geldiler. Zorla beni arkadan kucaklayarak aracın içine attılar.

Erzurum'da tecavüz dehşeti! Yol kenarında bekleyen kadını kaçırıp... - Sayfa 4

Dağ Mahallesi'nde 'zirve' diye bilinen yere götürdüler. Burada beni döverek zorla cinsel ilişkiye girdiler. Koynumda cüzdan içerisindeki 800-900 liramı da zorla alarak gittiler. Beni kaçırdıkları ilk olay yerinde ayakkabımın tekini düşürdüm. İkisinden de şikâyetçiyim" dedi. Suçlamaları kabul etmeyen A.K. ve N.B., N.V. ile rızası ile para karşılığında birlikte olduklarını öne sürdüler. İki arkadaş, 8 Eylül'de tutuklanarak cezaevine konuldu.