Erkenci Kuş'ta ipler gerilecek! O paylaşım kafaları daha da karıştırdı

Star TV'nin sevilen dizisi Erkenci Kuş'un yeni bölüm ön izlemesinde bahsi geçen 'Yiğit' karakterini kimin canlandıracağı merak edilirken sosyal medyadan gelen bir fotoğraf, dizi hayranlarını heyecanlandırdı.

Star TV ekranlarının fenomen dizisi Erkenci Kuş, önceki akşam 30. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Başrollerinde Demet Özdemir ve Can Yaman'ın yer aldığı dizi, ratinglerde yine üst sıralara yerleşmeyi başardı. Son bölümün hemen ardından yayınlanan 31. bölüm ön izlemedeki bir detay ise seyircileri merak içerisinde bıraktı.

23 Şubat Cumartesi akşamı ekrana gelecek olan bölümün ön izlemesinde Can, Sanem'e "Yiğit'in iş teklifini kabul edecek misin?" diye soruyor. Sanem ise Can'a "Hangi teklifini?" diye yanıt verince ikili arasında ipler geriliyor.

Ön izlemeyi gören Erkenci Kuş hayranları, "Yiğit karakterini kim canlandıracak?" sorusunun yanıtını merak ederken, sosyal medyadan paylaşılan bir fotoğraf ise diziseverleri daha da heyecanlandırdı. 

Geçtiğimiz günlerde Erkenci Kuş kadrosuna dahil edildiği öğrenilen genç oyuncu Utku Ateş, Instagram hesabının hikaye bölümünden senaryo okumaları yaparken çektiği bir fotoğrafı yayınladı. Bunun üzerine Erkenci Kuş hayranları "Yiğit'i Utku Ateş mi oynacak?" diye sormaya başladı.