Erkenci Kuş dizisinin sempatik oyuncusu Demet Özdemir de kervana katıldı!

Star Tv'nin Erkenci Kuş dizisinde sergilediği performansla dikkat çeken güzel oyuncu Demet Özdemir botoks yaptırdı.

Star TV ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisinde Sanem karakterine hayat veren sempatik oyuncu Demet Özdemir de estetik yaptıran ünlüler kervanına adını yazdırdı. Özdemir daha önce "Yüzümde ne botoks ne estetik var" demişti. Doğallığıyla övünen oyuncu, sonunda estetik doktorunun kapısını çaldı, çene botoksu yaptırdı.

Özdemir, bu operasyonla erkeksi ve sert görünen kare yüz şekli küçültülüyor. Daha önce Meryem Uzerli, Nurgül Yeşilçay, Fahriye Evcen ve Bensu Soral'ın da çene botoksu yaptırdığı iddia edilmişti.

Erkenci Kuş isimli dizi ile ekranlara gelen oyuncu Demet Özdemir, bir süredir aşk yaşadığı Seçkin Özdemir'le ayrıldığı iddia edilmişti.

DEMET ÖZDEMİR KİMDİR?: Demet Özdemir 26 Şubat 1992 yılında Kocaeli’n de dünyaya gelmiştir. Bir ablası ve bir abisi olmak üzere toplam da üç kardeştirler. Demet Özdemir 8 yaşındayken annesi ve babası ayrıldı. Böylece annesiyle beraber İstanbul’a kalıcı olarak yerleşti. Lise eğitimini Akşam lisesinde tamamladıktan sonra Şahika Tekand’dan dans tiyatro kursu aldı. Demet Özdemir’in boyu 1.70 cm’dir.