POLİTİKA

Erdoğan ve Destici'den görüşme sonrası flaş açıklamalar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı’nda yer alan Büyük Birlik Partisi'ni (BBP) ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BBP Başkanı Mustafa Destici görüşme sonrası kameraların karşısına geçerek açıklama yaptı.


Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı parti binası önünde BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve parti yetkilileri karşıladı.

Erdoğan, AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal ile birlikte geldiği BBP Genel Merkezi'nde parti yöneticileri tarafından alkışlarla karşılandı. Erdoğan ile Destici görüşmenin ardından ortak açıklama yaptı.

Erdoğan ile Destici, daha sonra görüşmek için parti binasına girdi. Görüşme yaklaşık 40 dakika sürdü.

Çıkışta açıklama yapan Erdoğan şunları söyledi: Bugün sayın BBP Genel Başkanı Destici’yi ziyaret etmek suretiyle önümüzdeki sürece yönelik ne gibi hazırlıklar yapabiliriz onları görüşme fırsatımız oldu. Bunları görüşmek suretiyle inanıyorum ki bu süreç içerisinde birliğimiz, beraberliğimiz, dayanışmamız çok daha verimli bir kampanyayı nasıl yürütürüz bunların üzerinde durduk. Zaman zaman ben ve arkadaşlarım bu görüşmeye devam edeceğiz.

ORTAK MİTİNG YAPILACAK MI? Ortak bir program ve kampanya olacak mı sorusuna Erdoğan ''Bir program, planlama ile kampanyayı sürdüreceğiz. Onlar daha sonraki işler'' yanıtını verdi.

DESTİCİ: CUMHUR İTTİFAKINDA HESAPLA YER ALMADIK BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ise şunları söyledi: Ben de sayın cumhurbaşkanımıza teşrifleri için çok teşekkür ediyorum. 24 Haziran’da iki seçim birden yapılacak. Tabi cumhur ittifakının bir tane cumhurbaşkanı adayı var, o da cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan. Şimdiden hayırlı olsun diyorum.

Sitene Ekle
Yorumlar