BIST 1.408
DOLAR 8,06
EURO 9,67
ALTIN 460,38
POLİTİKA

Erdoğan: "Devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Kastamonu'da son dakika açıklamalarda bulundu. Erdoğan; ''Her alanda potansiyelimize güvenerek ekonomimizi güçlendirdik. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular'' dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Kastamonu’da düzenlediği mitinge katılarak vatandaşlara hitap etti.  Erdoğan burada önemli açıklamalarda yaptı.

AK Parti Türkiye'nin alıcılarını kendi tarihine, medeniyetine ayarladığı için bu kadar saldırı altındadır diyen Erdoğan ''Her alanda potansiyelimize güvenerek ekonomimizi güçlendirdik. Oyunları bozarak, karanlık planları bozarak geleceği aydınlattık. Milletimizle birlik olduğumuz, insanlara güven aşıladığımız, devletimizi ayağa kaldırdığımız için bize düşman oldular.''dedi. İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları:

İstanbul'da yaşanan helikopter kazasında şehit olan askerlerimize Rabbim'den rahmet diliyorum. Hazır mısınız "Memleket İşi Gönül İşi" diyor muyuz? Cumhur'un partisi AK Parti'ye mühür vuruyor muyuz? Türkiye üzerindeki hesaplar ne ise bugün de aynıdır. Çünkü Türk Türk'tür hasımları da aynı hasımlardır. Türkiye güçlü olmaya, güçlü kalmaya ve sürekli ileriye gitmeye mecburdur. Güçlü olmak için bir olacağız iri olacağız, diri olacağız hep birlikte burada olduğu gibi Türkiye olacağız. Birbirimizi Allah için seveceğiz. Makam için değil, para pul için değil işte bu şekilde yürüyeceğiz.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz açıklama
Gökdeniz Karadeniz: "Kazan'daki caminin açılışını Cumhurbaşkanımızın yapmasını istiyorum"
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İstanbul'daki polislerimiz sabah 2 ton esrar yakaladı
Taksim Meydanı'nda tanzim satışları başladı
Denizli'deki tarihi eser operasyonunda 1000 yıllık kitaplar ele geçirildi
Tarım Kredi Genel Müdürü Poyraz: "(Tanzim satış) Fiyatlarda ciddi gevşeme oldu"
Akşener : 'Kimseye suç atmaya kalkmayın suçlu sizsiniz kardeşim'
AK Parti yöneticisi Miroğlu kahvehane ziyareti sırasında gerginlik yaşandı
Metrobüste 'biraz ilerle' diye tartıştığı genci bıçakladı! Dehşete düşüren olay
Hindistan'da otelde yangın: Ölü ve yaralılar var
Yorumlar