Ercan Taner istifa etmişti Güntekin Onay'dan kanalına şok hamle

Spor Toto Süper Lig'in yayın haklarını elinde bulundurduğu beIN Sports bünyesinde çalışan Güntekin Onay'ın, önceki akşam Beşiktaş-Bursaspor maçının ardından yaptığı programda yer almaması sebebiyle düşündürdü.

Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın Bursaspor'u 2-0 mağlup etmesinin ardından maç sonu ekranları başında Güntekin Onay'ı göremeyen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı. beIN Sports'a geçtiğinden beri çeşitli görevlerde yer alan ve maç sonlarında yaptığı programla geniş bir izleyici kitlesi elde eden Güntekin Onay'ın, kanal ile bir kriz yaşadığı öğrenildi.

Spor Toto Süper Lig 21. haftasında Cuma günü Seyhan Şaşko programda yer alırken, dün oynanan Beşiktaş - Bursaspor maçının ardından Nazlı Canyurt'un Güntekin Onay'ın yerine programda yer alması dikkat çekmişti.

PAYLAŞIMI DİKKAT ÇEKTİ: Nazlı Canyurt, Instagram hesabından Metin Tekin ve Tümer Metin ile paylaştığı fotoğrafta "Maç önü yayınlarını bitirdik. Devre arası ve maç sonunda Bein Sports Haber'de karşınızdayız" ifadelerini kullandı. Güntekin Onay cephesinden henüz iddialar hakkında bir açıklama gelmedi.

Ancak Güntekin Onay'ın, yaşanan küçük krizin ardından önümüzdeki günlerden itibaren yeniden beIN Sports'taki yerini alacağı öğrenildi.