BIST 5.032
DOLAR 19,05
EURO 20,50
ALTIN 1.211,97
DÜNYA

Engelli abisini her gün sırtında taşıyor

Çin'de doğuştan engelli olan 12 yaşındaki abisi ile ilgilenerek her gün okula getirip götüren 9 yaşındaki Zhou Dingshuan isimli kız çocuğu, 'Kız ve erkek kardeşler, el ve ayaklar kadar birbirlerine yakındır' sözünü doğruluyor.

Çin'de doğuştan engelli olan 12 yaşındaki abisi ile ilgilenerek her gün okula getirip götüren 9 yaşındaki Zhou Dingshuan isimli kız çocuğu, "Kız ve erkek kardeşler, el ve ayaklar kadar birbirlerine yakındır" sözünü doğruluyor. Yunnan şehrinde yaşayan dokuz yaşındaki kız; kar, yağmur, çamur demeden engelli abisini cılız bedenine rağmen sırtında taşıyıp okula götürüyor.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler