BIST 1.553
DOLAR 7,32
EURO 8,85
ALTIN 405,30
MEDYA

Elimi Bırakma 52. bölüm fragmanı

Elimi Bırakma dizisi 52. yeni bölümüyle 5 Kasım 2019 Salı akşamı TRT 1'de olacak. Elimi Bırakma'nın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Elimi Bırakma 52. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Elimi Bırakma'nın yeni bölümünde neler yaşanacak? Elimi Bırakma 5 Kasım 2019 Salı akşamı TRT 1'de...

Amerika’da aşçılık okuyan Azra, babasının doğum günü için yurda geri döner. Gelmesiyle birlikte bir gecede yıkılan dünyasına karşı kardeşi Mert’le bilinmez diyarlara yelken açar.

Çelen grubunun varisi olan Cenk, Amerika’daki okuduğu okuldan atıldığının haberiyle gelir. Cenk, ailesini ve özellikle Feride Hanımı şaşkınlığa uğratır. Cenk’in asi tavırları durumu daha da zorlaştırır. Cenk’in bu durumu Çelen ailesini büyük sürprizlere gebe bırakır.

Feride Hanım, fakirlere yoksullara yardım eder, ailesi için her şeyi yapar ve oğlunun yarattığı boşluğu bu şekilde doldurmaya çalışır. Hayatını hep başkalarına adamakta, torunlarını her şeyin üstüne koymaktadır. Ama buna rağmen verdiği emekleri boşa gittiğini ailesini tanıyamadığını görmektedir. Feride Hanım şimdi de son sınavını ailesi ile verecektir.

Azra ve Cenk'in hayatları küçük bir tesadüfle kesişir ancak bu tesadüf hayatlarını birbirine bağlayacak olan ilk kıvılcım olacaktır.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Savaşçı 80. bölüm fragmanı
2-4 Mart VarVar İndirimi'nde süper fırsatlar!
Aşk Ağlatır 9. bölüm fragmanı
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 8. bölüm fragmanı
Kalk Gidelim 84. bölüm fragmanı
Sen Anlat Karadeniz 62. bölüm 2. fragmanı
Şivan Perwer yine ağlıyor
İstanbul Büyükçekmece'de husumetli şahıslar iş yerinde dehşeti yaşattı
Bayburt'ta kaybolan avcının cesedine ulaşıldı
Adıyaman'da av tüfeğiyle vurulmuş bulunan 2 kadın intihar etmiş