EDHO son bölümde beklenmeyen 2 ayrılık diziyi izleyenler şaşkına döndü

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın geçtiğimiz akşam yayınlanan 137. bölümü büyük bir heyecana sahne olurken beklenmeyen 2 ayrılık gerçekleşti.

Yayınlandığı Salı akşamları büyük bir beğeni ile izlenen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde sezon finali öncesi olaylar büyümeye devam ediyor. Ancak son bölümü ile nefesleri kesen dizide beklenmeyen gelişmeler meydana geldi. 

28 Mayıs Salı günü sezon final yapacak olan EDHO son bölümde, iki oyuncu diziye veda etti. EDHO final sahnesinde Hızır Çakırbeyli, büyük düşmanı olan Akif'i (Fahri Öztezcan) öldürürken, Vurulan Esra (Sevcan Yaşar) ise hastanede hayatını kaybetti. İzleyiciler, bu iki ölümün yanı sıra İlyas'ın büyük üzüntüsü karşısında duygulandı.

EDHO 14 Mayıs son bölümünde neler yaşandı?: Herkesin intikam almak için sıraya girdiği Zeki nihayet yakalanmıştır. Zeki'ye gereken cezayı vermek ise en çok Haşmet'in hakkıdır; fakat yakalandığı gibi öldürülmemesi büyük hata olacaktır.

Düşmanını, yüreği soğuyana kadar öldürmemeye niyet eden Haşmet, bu hatası yüzünden hem Zeki'den hem de canından olmakla burun burunadır. Ağabeylerinin vurulmasıyla bir darbe daha alan Façalılar, yıkılmamak için büyük çaba sarf ederler.