Eda Taşpınar'ın dışı bizi içi kendisini yakıyormuş! Takipçilerine anlamlı mesaj

Eda Taşpınar'ın dışı bizi içi kendisini yakıyormuş! Takipçilerine anlamlı mesaj

Seksi pozlarıyla tanıdığımız Eda Taşpınar, sosyal medya hesabından paylaştığı uzun satırlarla yine takipçilerinin hayatlarına dokunacak mesajlar verdi.

Eda Taşpınar'ın dışı bizi içi kendisini yakıyormuş! Takipçilerine anlamlı mesaj - Sayfa 1

Kendi adını taşıyan sağlık ve kozmetik ürünleriyle bir marka ve iş kadını olan Eda Taşpınar, sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan bir isim. Çoğu zaman hayata dair paylaştığı uzun satırlarla dikkatleri üzerine çeken Taşpınar yine benzer bir paylaşımda bulundu. İşte Eda Taşpınar’ın o satırları:

Eda Taşpınar'ın dışı bizi içi kendisini yakıyormuş! Takipçilerine anlamlı mesaj - Sayfa 2

AYNI ACIYI YAŞADIĞIM İNSANLARDAN UZAK DURMAYA ÇALIŞIYORUM “Bu yıl da bir çok zor zamandan geçtim. Tabi ki burada, yaşadığım kolay olmayan, üzücü şeylerden çok fazla bahsetmemeye çalışıyorum. Sanırım bazı şeylerin gizli, kişisel ve özel kalması gerektiğini düşündüğümden… Hayatımda farklı olarak tek bir şey yapıyorum, benimle aynı acıyı yaşayan insanlardan ve hikayelerinden uzak durmaya çalışıyorum.

Eda Taşpınar'ın dışı bizi içi kendisini yakıyormuş! Takipçilerine anlamlı mesaj - Sayfa 3

İLHAM KAYNAĞI OLABİLİRİM Her yeni gün odak noktamı ne kadar da şanslı olduğuma ve bu oluşumların olumlu enerjisini etrafımdaki insanlarla paylaşıp, onları yükseltebileceğime ve yeri geldiğinde onlara ilham kaynağı olabileceğime doğru yönlendiriyorum.

Eda Taşpınar'ın dışı bizi içi kendisini yakıyormuş! Takipçilerine anlamlı mesaj - Sayfa 4

Zorlu ve acılı yaşadıklarımızın bizlere kattıklarını görebilirsek şayet yaşatılanlara saygı duymayı ve kabullenmeyi öğrenmeye başlıyoruz. İnan bana acılarımızı bizlerin üzerinde paha biçilemez yaptırımları olan güçler olarak görmeliyiz.