BIST 1.571
DOLAR 7,46
EURO 9,05
ALTIN 441,25

Ecem Karaağaç ile defalarca birlikte olan kişi konuştu! Onun dediği bambaşka

Survivor yarışmasında birinci olabilmek için biriyle defalarca ilişkiye giren Ecem Karaağaç olayında yüklemeyi yapan kişi, işin aslını bir bir anlattı.

Türkiye, son günlerde eski Survivor yarışmacısı Ecem Karaağaç'ı konuşuyor. Katıldığı Survivor yarışmasında birinci olabilmek amacıyla istismara uğradığını iddia eden Ecem Karaağaç olayının en merak edilen kişisi sessizliğini bozdu. Ecem Karaağaç'a enerji yüklemesi yapan kişi, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına bomba açıklamalarda bulundu.

Dolandırıldığını ve ayakta durmakta bile güçlük çektiğini söyleyen Ecem Karaağaç, o kişi hakkında tüm hukuki süreçlerin başlatılacağını önceki gün açıklamıştı. Ancak bugün ortaya çıkan olayın en merak edilen karakteri, Ecem Karaağaç'ın hiçbir zorlama olmadan, hatta kendisinin istemediği zamanlarda bile yanına geldiğini söyledi.

2. Sayfa programında bomba ifadelere yer veren kişi, İstanbul'a uzak bir yerde yaşadığını belirterek Ecem'in sürekli uçak bileti alıp yanına çağırdığını anlattı. İşte Ecem Karaağaç'ı istismar etmekle suçlanan kişinin açıklamasının tamamı:

"Ecem uçak biletimi alıyor ve çağırıyordu. İstanbul'a uzak bir yerde yaşıyorum. Evine gidiyordum. Bazen 2 hafta, bazen 3 hafta, bazen 4 hafta kalıyordum. 1-2 yıl böyle geçti ve sürdü. Ortaya çıkacak bunlar yakında."