Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor!

Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor!

Akıllı telefonların cirit attığı piyasada akılsız telefonlar ne durumda ? Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor. İşte akıllı telefonlara meydan okuyan en pahalı akılsız telefon.

Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor! - Sayfa 1

Attığınız her adımda internete bağlı olmaktan bıktıysanız ve dijital detoks yapmayı planlıyorsanız atacağınız ilk adım akıllı telefonunuzu "akılsız" bir model ile değiştirmek olmalı. Eğer telefon tercihiniz bu tarz bir cihazdan yana olacaksa işte karşınızda piyasadaki en pahalı 'akılsız' telefon Punkt MP02. 360 dolar gibi akıl almaz bir fiyatla piyasaya çıkmış olan Punkt MP02 kullanıcılarına neler sunuyor?

Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor! - Sayfa 2

Pukt MP02, sizi sadece arama yapmak ve gelen mesajlara cevap vermekle sınırlıyor. Cihaz taktığınız SIM kartınızın mobil veri özelliğini kullanabiliyor. Ancak sadece bağlantı noktası olarak. Başka bir deyişle etrafınızda kablosuz bağlantı kurabileceğiniz tablet veya bilgisayar mevcut ise telefonunuz aracılığıyla internete kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor! - Sayfa 3

PİYASADAKİ EN İYİ AKILSIZ TELEFONLAR: Piyasadaki en pahalı akılsız telefonu öğrendik. Peki piyada satılan en iyi akılsız telefonlar hangileri ? İkinci bir telefon olarak tasarlanmış olan bu cihazın amacı dikkatinizi dağıtmamak. ‘Light Phone’u akıllı telefonunuzla eşleştirdiğiniz zaman, arama yapabilir, aramaları yanıtlayabilir ve saati görebilirsiniz. Bataryası 20 gün dayanan bu telefonun fiyatı 100 dolar, veya 70 pound.

Dünyanın en pahalı akılsız telefonu fiyatıyla dudak uçuklatıyor! - Sayfa 4

Doro yaşlı insanlara hitap eden telefonlar yaratmasıyla ünlendi.