Dünyada paylaşım rekoru kıran 40 sıradışı fotoğraf ikisi Türkiye'den

Dünyanın dört bir yanında saklı cennetler var... İnstagramda paylaşım rekoru kıran en muhteşem 40 kareyi sizler için biraraya topladık. 2 kare de Türkiye'den..

Instagramda en çok beğeniler fotoğraf kareleri dünyanın dört bir yanındaki saklı cennetlere ait... Bu fotoğrafta gördüğünüz yer Sri Lanka'da yer alıyor... Tık rekoru kıran fotoğraflar listesine Türkiye'den 2 muhteşem kare dahil oldu. Instagramda yer alan Nature isimli yabancı hesapta paylaşılan bu iki kare herkesi hayran bıraktı. O fotoğraflarla birlikte sizlere en çok beğenilen 40 fotoğrafı da sunalım dedik. Çin'den, İsviçre dağlarına, Vietnam'dan Kazakistan'ın objektife takılan sıradışı antilopa kadar bir çok kare var.

Kazakistan : Böyle bir hayvan daha önce gördünüz mü? Gördüklerinize inanabilirsiniz. Bu tuhaf yüzlü hayvan Saiga Antilopu Kazakistan, Moğolistan, Rusya, Türkmenistan ve Özbekistan'da yaşıyor ve çok tehlikeli olarak niteleniyor. İşte dünyanın dört bir yanından hayvanların da içinde yer aldığı sıradışı fotoğraf kareleri:

Vietnam

Finlandiya