Dubai Şeyhi'nin kaçak kızı yakalandı! Babam işkence yapıyor demişti

Dubai Şeyhi'nin kaçak kızı yakalandı! Babam işkence yapıyor demişti

DUBAİ Şeyhi Muhammed bin Raşid el Maktum'un 33 yaşındaki kızı Prenses Şeyha Latife Muhammed El Maktum babasından yine kurtulamadı. 16 yaşında saraydan kaçıp 3 yıl hapishanede işkence gören Prenses El Maktum, bu sefer de Hindistan'a adım atmak üzere iken yakalandı. O günden beri haber alınamıyor.

Dubai Şeyhi'nin kaçak kızı yakalandı! Babam işkence yapıyor demişti - Sayfa 1

DUBAİ Şeyhi Muhammed bin Raşid el Maktum'un 33 yaşındaki kızı Prenses Şeyha Latife Muhammed El Maktum babasından yine kaçamadı. 16 yaşında iken saraydan kaçmaya çalıştığı için 3 yıl 4 ay cezaevinde kalıp işkence gören Prenses El Maktum, geçtiğimiz aylarda saraydan yine kaçmış ve Hint Okyanusu'nda bir yatta saklanmaya başlamıştı. Ancak babasının adamlarının onu bulup Dubaiye götürdüğü ve bir daha da kimsenin ondan haber alamadığı ortaya çıktı.

Dubai Şeyhi'nin kaçak kızı yakalandı! Babam işkence yapıyor demişti - Sayfa 2

Şeyh Muhammed bin Raşid el-Maktum'un kızı Prenses Şeyha Latifa Muhammed El Maktum, Mart ayında sosyal medya hesabından yayınladığı bir videoda, yedi yıl boyunca yaptığı kaçma planı sonrası saraydan kaçıp Hint Okyanusu'nda bir yatta saklanmaya başladığını duyurmuştu.

Dubai Şeyhi'nin kaçak kızı yakalandı! Babam işkence yapıyor demişti - Sayfa 3

33 yaşındaki Prenses El Maktum'un Hindistan'a ulaşıp özgürlüğe kavuşmasına çok az kalmıştı ki babasının adamlarına yakalandığı ortaya çıktı.

Dubai Şeyhi'nin kaçak kızı yakalandı! Babam işkence yapıyor demişti - Sayfa 4

7 yıl boyunca kaçma planı yapıp, yüzbinlerce dolar biriktiren Prenses El Maktum'un eski bir Fransız ajanın yardımıyla denize açıldığı ortaya çıktı. Prenses ve Fransız ajan Jean-Pierre Herve Jaubert ile yanlarındaki kişilerin hedefi Hindistan Goa eyaletine gitmekti.