MEDYA

Diriliş Ertuğrul'da geceye damga vuran sahne

TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyenler büyük şok yaşadı. Dün akşam yayınlanan Diriliş Ertuğrul 102.bölümde Bahadır Bey öldü.

TRT 1'in rekortmen dizisi Diriliş Ertuğrul'da Ertuğrul Bey'in Sancar ve Bahadır'ı öldürdüğü sahne izleyenleri ekranlara kilitledi. Diriliş Ertuğrul son bölüm izleyenler büyük şok yaşadı. Dizinin yayınlanan son bölümümde 2 kişi diziden ayrıldı. 17 Ocak tarihinde yayınlanan Diriliş Ertuğrul 102.bölümde Bahadır Bey öldü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar