BIST 1.338
DOLAR 7,96
EURO 9,48
ALTIN 463,68

Diriliş Ertuğrul mu, Sen Anlat Karadeniz mi? 14 Kasım reyting sonuçları

14 Kasım Çarşamba reyting sonuçları merak ediliyor. Diriliş Ertuğrul, Sen Anlat Karadeniz, iki iddialı diziden hangisi birinci? Diriliş Ertuğrul dizisi reyting sonuçları, Sen Anlat Karadeniz ve Jet sosyete sıralaması nasıl?

Çarşamba akşamları ATV’de Sen Anlat Karadeniz, TRT 1’de Diriliş Ertuğrul, Kanal D’de Çocuklar Duymasın, TV 8’de Jet Sosyete dizileri yayınlanıyor. Yeni bölümlerin ekrana gelmesinin ardından hangi yapımın daha çok izlendiği öğrenilmek isteniyor. Reyting sıralamasında hangi dizi birinci?

14 Kasım reyting sonuçları araştırılıyor. Çarşamba Diriliş Ertuğrul Sen Anlat Karadeniz reyting sıralaması kim birinci? Çarşamba akşamları ATV’de Sen Anlat Karadeniz, TRT 1’de Diriliş Ertuğrul, Kanal D’de Çocuklar Duymasın, TV 8’de Jet Sosyete dizileri yayınlanıyor.

Yeni bölümlerin ekrana gelmesinin ardından hangi yapımın daha çok izlendiği öğrenilmek isteniyor. 14 Kasım reyting sonuçları ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Yapılan açıklamalar haberimiz içerisine eklenecektir. Geçen hafta yeni sezonun ilk bölümü ile ekrana gelen Diriliş Ertuğrul reytingleri adeta alt üst etti. Ezeli rakip iki dizi Sen Anlat Karadeniz ve Diriliş Ertuğrul arasından hangisi birinci oldu?