BIST 4.922
DOLAR 18,64
EURO 19,34
ALTIN 1.052,80
MEDYA

Diriliş Ertuğrul 96. bölüm: Ertuğrul Bey, Hanlı Pazar'a gelir

Diriliş Ertuğrul 96. son bölümü sahneleri... Diriliş Ertuğrul'da bu hafta 22 Kasım 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan 96. son bölümünde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 22 Kasım 2017 Çarşamba akşamı yayınlanan 96. son bölümünde Ertuğrul Bey, Hanlı Pazar'a gelir.

Köle tüccarı Simko ve Tekfur Ares’in gönderdiği adamları alt eden Ertuğrul obasına dönmüş, obaya büyük bir sevinç hakim olmuştu. Ertuğrul henüz bu sevinci doya doya yaşayamadan Dündar’ın Hanlı Pazar’ı satmak üzere olduğunu öğrenmiş ve alplarıyla beraber Hanlı Pazar’a doğru dörtnala yola düşmüştü.

Ertuğrul, Hanlı Pazar’ın satışına mani olabilecek mi? Satış anlaşması mühürlenmeden yetişebilecek mi? Dündar’a karşı tavrı ne olacak? Kendisine tuzak kuran Ares’e ne yapacak? Yokluğunda yaşanan gelişmeler karşısında nasıl davranacak?

Çavdar beylerini biat ettirip Hanlı Pazar’ı almaya giden Bahadır Bey, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Beyliği ve Hanlı Pazar’ı alabilecek mi? Ertuğrul ile aralarında nasıl bir münasebet gelişecek?

Tekfur Ares ve Emir Saadeddin, Ertuğrul’un dönüşünden sonra ne yapacak? Ertuğrul’a karşı ortak mı hareket edecekler? Yeni planları ne olacak? Ve Ertuğrul, Ares’e tuzak kurmasının bedelini ödetecek mi?

Sitene Ekle