BIST 5.046
DOLAR 18,64
EURO 19,60
ALTIN 1.077,96
MEDYA

Meral'in çocuğunun babası Yoğurtçu Bayram çıktı!

Geçtiğimiz hafta sosyal medyada büyük yer tutan konunun sonucu belli oldu. Meral'in çocuğu Yoğurtçu Bayram'dan çıktı.

Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programında geçtiğimiz haftadan bugüne kadar merak edilen konu aydınlığa kavuştu.

Programda Meral'in önce kocamdan dediği ancak kocasından çıkmadığı 14 yaşındaki kızı için daha sonra Yoğurtçu Bayram'dan demişti.

Geçtiğimiz hafta Yoğurtçu Bayram'dan alınan DNA testinin sonucu bu akşam açıklandı ve Meral'in 14 yaşındaki kızının Yoğurtçu Bayram'dan olduğu ortaya çıktı.

------------------------------------------------------------------------------------------------

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde 'Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika' haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle