BIST 1.124
DOLAR 7,67
EURO 8,92
ALTIN 459,20
MEDYA

Diriliş Ertuğrul 37. bölüm - Son sahneler

Diriliş Ertuğrul 37. son bölümü final sahneleri... Diriliş Ertuğrul'da bu hafta 9 Aralık 2015 Çarşamba akşamı yayınlanan 37. son bölümününde neler oldu?

Diriliş Ertuğrul 9 Aralık 2015 Çarşamba akşamı yayınlanan 37. son bölümününde Ertuğrul, Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürdü?


Konya’dan gelen Gümüştekin’in Ertuğrul’un ölüm fermanını getirmesi obadaki durumu daha da yükseltmiştir. Hayme Ana ve Gündoğdu başından beri Ertuğrul’u dinlemeyerek büyük bir hata yaptıklarını anlamışlardır. Hayme Ana pişman olup oğlunu ve obasını korumak için hamleler yapsa da Aytolun, Gümüştekin ve Goncagül üçlüsünün planları onun hamlelerini boşa çıkartır.


Ertokuş Bey’i öldürmekle itham edilen Ertuğrul, Ertokuş Bey’i kurtardıktan sonra obaya mı götürecek? Abdurrahman’ı gören Tangut’un planı nedir? Noyan, Rahman’ın Ertuğrul tarafından yanına yerleştirildiğini öğrenecek mi? Selcan’ın Aytolun hakkında öğrendiği büyük sır nedir? Halime kendisine ve Ertuğrul’a yardım etmesi için kime mektup gönderir? Ögeday Sungur Tekin’in Aksakallılar için casusluk yaptığını öğrenecek mi? Sungur Tekin’in yaşadığını öğrenen Hayme Ana’nın tepkisi ne olacaktır? Artuk Bey’in Korkut Bey’i hangi konuda uyaracaktır? Tuğtekin’in Ertuğrul ile ilgili öğrendiği sır ne olacaktır?

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar