Dilan Deniz Çiçek'i yıkan haber! Kötü haberi kendi verdi

Dilan Deniz Çiçek'i yıkan haber! Kötü haberi kendi verdi

Victoria’s Secret modeli olmak için cast direktörü ile görüşmeye davet edilen Dilan Çiçek Deniz'in başvurusu olumsuz sonuçlandı. Tülin Şahin ve Bensu Soral, seçmelerle ilgili detayları sosyal medya hesabından paylaşan 23 yaşındaki oyuncuya destek verdi.

Dilan Deniz Çiçek'i yıkan haber! Kötü haberi kendi verdi - Sayfa 1

2014 yılında Miss Universe Turkey seçildikten sonra modellik yapmayan Çukur dizisindeki Sena karakteriyle kariyerinde zirve yapan Dilan Çiçek Deniz'den Victoria's Secret için flaş açıklama geldi. Seçilseydi ilk 'Türk melek' olacak olan Dilan Çiçek Deniz'in hayalleri yarım kaldı. Sevgilisi ile birlikte New York'ta olan ve dünyaca ünlü markanın seçmelerine katılan Dilan Çiçek Deniz, Instagram hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Dilan Deniz Çiçek'i yıkan haber! Kötü haberi kendi verdi - Sayfa 2

SENEYE DEĞERLENDİRİLECEK: Aktif olarak modellik yapılmadığı için seçilemediğini duyuran ünlü oyuncu Instagram hesabına şunları yazdı: Geçen hafta ilk seçmeler neticesinde çok az kişinin davet edildiği cast direktörü görüşmesine davet edildim. Ajansıma yapılan açıklama “Benden çok etkilendikleri, çok pozitif bir enerji aldıkları ancak aktif modellik yapmadığım ve yurtdışı modellik deneyimim olmadığı için seneye tekrar değerlendirmeye alacakları ve seneye tekrar davet etmeyi düşündükleri olmuş”.

Dilan Deniz Çiçek'i yıkan haber! Kötü haberi kendi verdi - Sayfa 3

"Seçilseydim ilk 'Türk Melek' olarak yılbaşı defilesinde yer alacak ve kariyerim için yurt dışında önemli bir bilinirlik sağlayarak büyük bir adım atma fırsatı yakalamış olacaktım."

Dilan Deniz Çiçek'i yıkan haber! Kötü haberi kendi verdi - Sayfa 4

"Ancak bu seçmelere katılmış olmak bile bana yepyeni kapılar açtı, yeni fırsatlar sağladı. Ben çok mutlu ve kazançlı dönüyorum."