BIST 1.106
DOLAR 8,37
EURO 9,79
ALTIN 507,46

Denizli'de maaşını alamayan adam hem polisi hem de kepçeyi kaçırdı

İhlas Haber Ajansı

DENİZLİ 'in Sarayköy ilçesinde yaşayan Sıddık K. isimli bir şahıs çalıştığı inşaat firmasından maaşını alamadığı için iş makinesini kaçırdı. Şahıs kendisini durdurmak için kepçeye çıkan da kilometrelerce yanında götürdü.

Edinilen bilgilere göre olay, Denizli-İzmir karayolu üzerinden Sarayköy ilçesi yakınlarından meydana geldi. İddialara göre, inşaat firmasından çalışan Sıddık K. isimli şahıs, maaşını almak için çalıştığı iş yerine gitti.

Ancak iş yeri yetkilileri maaşının 2 Ağustos Cuma günü (yarın) yatırılacağını söyledi. Buna sinirlenen şahıs ise iş yeri bahçesindeki kepçe diye tabir edilen iş makinesinin üzerine çıktı ve bir anda çalıştırarak hızla iş yerinden uzaklaşmaya başladı. 

İş yeri yetkilileri ise durumu polise bildirerek yardım istedi. İhbar üzerine harekete geçen polis ekipleri şahsı ve kullandığı kepçeyi İzmir yolunda takibe alarak bir kavşakta durdurmayı başardı. Bu sırada polis memurlarından biri kepçenin üzerine çıkarak şahsı etkisiz hale getirmeye çalıştı. 

Polis memuru Sıddık K.’yi sakinleştirmeyi başaramayınca bu defa şahıs trafiğin boş olmasından faydalanarak kepçenin üzerine çıkan polis memurunu da kaçırarak yoluna devam etti. 
Videoyu izlemek için tıklayın.