BIST 8.526
DOLAR 27,50
EURO 28,82
ALTIN 1.614,94
MEDYA

Demet Şener'in yeni sevgili Cenk Küpeli ile ilk görüntüleri

Ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay ile yasak aşk skandalı yüzünden yollarını ayıran Demet Şener'in yine bir basketbolcu ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

İbrahim Kutluay ile 2001 yılında başlayan birlikteliğini 2005’te evlilikle taçlandıran; ardından yasak aşk skandalı patlayınca yollarını ayıran Demet Şener'in yeni aşkı ortaya çıktı. Etiler'de bir kafede erkek arkadaşı ile samimi bir şekilde yakalanan 2 çocuk annesi Şener, Beyaz TV'deki 'Söylemezsem Olmaz' programının bugünkü bölümüne  bağlanarak her şeyi itiraf etti. 

Hatırlanacağı üzere; Demet Şener'in "Evlilik birliğinin temelinden sarsılmasını" ve "aldatıldığını" ileri sürerek 2016 Ekim'inde açtığı çekişmeli boşanma davası, 19 Ocak 2018'de sonuçlanmış, mahkeme çiftin boşanmasına karar vermişti. Şener boşanma davasında verilen tazminat miktarı yönünden davayı İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi'ne taşımış ve karar henüz kesinleşmemişti.

Ünlü çift, yılan hikayesine dönen bu boşanma sürecinin ardından geçtiğimiz günlerde apar topar uzlaşmıştı. Ani uzlaşma kararı herkesin kafasını karıştırırken Demet Şener'in bugün yeni bir aşk yaşadığı ortaya çıktı. Söylemezsem Olmaz sunucusu Bircan Bali'ye gelen bir görüntü, Şener'in 2 haftadır eski milli futbolcu ile birlikte olduğunu gözler önüne serdi. 

Demet Şener, görüntüler 'Söylemezsem Olmaz' programında ekrana getirilince canlı yayına bağlanarak her şeyi itiraf etti. Ünlü model, ilişkisinin çok yakın bir zamanda başladığını söyledi ve "Ben özgür bir kadınım. Zorlu bir süreç yaşadım. Şu anda çok aşığım, çok mutluyum. Bu çok yeni bir ilişki." ifadelerini kullandı. 

Cenk Küpeli Kimdir? 1985 Ankara doğumlu olan Cenk Küpeli, Tav Holding’de başladığı kariyerini Doğa Grup Genel Müdürü olarak sürdürdü. Eski milli basketbolculardan Küpeli, aynı zamanda Beşiktaş Kongre üyeliği ve Şişli Meslek Yüksek Okulu Mütevelli Heyeti üyesi olarak da görev yapıyor.

Sitene Ekle