BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Demet Akalın ve Alişan bebek sayesinde yıllar sonra ilk kez bir araya geldi

Geçtiğimiz günlerde Burak ismindeki bebeğini kucağına aldıktan sonra Demet Akalın ile arasındaki buzları eriten Alişan, evinin kapılarını ünlü şarkıcıya açtı.

Alişan ve Buse Varol çiftinin bebeklerini kucaklarına almasıyla Demet Akalın ile 6 yıllık küslük son buldu. Geçtiğimiz günlerde Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına katılarak canlı yayında barıştıklarını resmen ilan eden Demet Akalın ve Alişan, 6 yıl sonra bir araya geldi.

Yıllardır küslükleri devam eden ancak küs olmadan önce çok sıkı dost oldukları bilinen Demet Akalın ve Alişan, dünyaya gelen Burak bebek sayesinde barıştı. Sosyal medya hesabından Burak bebeğin fotoğrafını beğenerek yeşil ışık yakan Demet Akalın, bu sefer çiftin evlerine gitti.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Alişan ve Buse varol çiftine kahvaltıya giderek 6 yıl aradan sonra ilk kez eski dostuyla bir araya gelmiş oldu. Sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşan Akalın, "Günümüz miss kokulu Burak’la başladı" notunu düştü.

Alişan da sosyal medya hesabı üzerinden eşi Buse Varol ve Akalın ile yer aldıkları kareyi paylaşarak, "Hoşgeldin evimize. Özlemişim seninle sohbeti... İnşallah daha güzel günlerimize hep beraber" dedi.