BIST 8.335
DOLAR 27,38
EURO 29,01
ALTIN 1.627,65
GÜNCEL

Damadın babası sarhoş olup gelinini dudağından öpünce...

Çin'de çekilen görüntülerde düğüne gelen davetlilerin önünde, oğlunun yeni evlendiği eşini zorla öpen yaşlı ve sarhoş adam ülkenin tartışma konusu oldu..

Çin’in Jiangsu Eyaleti’nde çekilen 8 saniyelik görüntü, bütün ülkenin tartışma konusu oldu. Çünkü görüntüde, düğüne gelen davetlilerin önünde, oğlunun yeni evlendiği eşini zorla öpen yaşlı ve sarhoş bir adam yer alıyor. Bütün herkesi şoke eden adam, daha sonra çok pişman olduğunu ve herkesten özür dilediğini açıkladı. Yerel basın, olaydan sonra salonda büyük kavga çıktığı ve oğlunun yaşlı adamı dövdüğü yönünde dedikodular olduğunu da bildirdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler