BIST 1.441
DOLAR 8,23
EURO 10,03
ALTIN 484,79
POLİTİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan 'Hedef 2023' marşını dinledi

Tokat Karşıyaka Ortaokulu Korosu, müzik öğretmeni Ozan Ünsal Çekiç'in bestelediği 'Hedef 2023' marşını, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için seslendirdi. Koroyu alkışlayan ve birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Erdoğan, öğrencilere kenevir tohumundan üretilen bez torba içinde Ali Fuat Başgil'in 'Gençlerle Başbaşa' kitabını hediye etti.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, müzik öğretmeni Ozan Ünsal Çekiç'in bestelediği, Tokat Karşıyaka Ortaokulu Korosunca seslendirilen 'Hedef 2023' marşını dinledi.

Erdoğan, Tokat temasları kapsamında partisinin Gaziosmanpaşa Stadyumu önünde düzenlenen mitinginde vatandaşlara hitap etti.

Daha sonra Karşıyaka Ortaokulu'na geçen Erdoğan, burada okul yöneticileri tarafından karşılandı. Bir süre öğretmen ve öğrencilerle görüşen Erdoğan, ardından müzik öğretmeni Ozan Ünsal Çekiç'in bestelediği, Karşıyaka Ortaokulu Korosunca seslendirilen 'Hedef 2023' marşını dinledi.

Koroyu alkışlayan ve birlikte hatıra fotoğrafı çektiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, öğrencilere kenevir tohumundan üretilen bez torba içinde Ali Fuat Başgil'in 'Gençlerle Başbaşa' kitabını hediye etti.

Erdoğan, "Bunu yıkayıp yıkayıp annelerimiz torba verirdi bize. Biz de gider, pazardan alışverişimizi yapardık. Şimdi ben de size bu doğal torba içerisinde bu çok güzel, çok kıymetli, önemli, benim adeta ilham kaynağım olan kitabı hediye ediyorum. Kitabı okuduğunda ufkunuz değişecek, hayata bakış açınızın değişeceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Manisa’da ortaklar arasında silahlı kavga: 1 ağır yaralı!
İstanbul’da kar altında drift yapan magandalara rekor ceza
Sivas'ta hastaneyi savaş alanına çevirdiler!
Bakan Çavuşoğlu'ndan BM'de Uygur Türkleri mesajı
Antalya'da garip olay: Sağlık ekiplerini görünce kalkıp selfie yaptı!
HDP'li adaylar, Saadet Partisi lehine çekildi
25 Şubat Türkiye Gündemi yeni
Evi yanan kadın, pencereden sarkarak kurtarılmayı bekledi
Kar altında “drift” terörü kamerada
Ali Koç ile Fikret Orman derbi öncesi bir araya geldi
Yorumlar