BIST 1.145
DOLAR 7,71
EURO 9,05
ALTIN 467,85

Çukur yeni sezona efsane başladı usta oyuncu kadroya dahil oldu

Show TV'de önceki akşam 3. sezonuyla ekranlara gelmeye başlayan Çukur dizisi izleyicilere nefessiz dakikalar yaşatırken, önümüzdeki hafta yayınlanacak olan yeni bölümde bomba bir isim karşımıza çıkacak.

Geçtiğimiz Mayıs ayında yaptığı sezon finalinin ardından heyecanlı bir bekleyişe sahne olan Çukur'da, flaş gelişmeler yaşandı. Yeni sezon ilk bölümüyle ekranlara hızlı bir giriş yapan reyting rekortmeni diziye usta bir oyuncu dahil oldu.

Çukur dizisinin önümüzdeki hafta ekrana gelecek 69. bölümünden paylaşılan ilk sahenede, Salih Kalyon sürprizi yaşandı. Usta oyuncu, Rıza Kocaoğlu'nun canlandırdığı Aliço'nun babası rolüyle, fenomen diziye katıldı.

Çukur yeni bölüm ilk sahne

Peki Salih Kalyon kimdir?
Salih Kalyon, 1946 yılında Ağrı’da doğmuştur. Aslen Trabzon, Çaykara, Koldere köyündendir. Salih Kalyon'un babası saatçilik yapmak üzere Koldere köyünden yıllar önce Ağrı’ya gittiği için orada doğmuştur. 

Ortaokuldan sonra tahsiline devam etmemiştir. 1964 yılında 18 yaşındayken İstanbul’a gelmiştir. Tiyatronun yanı sıra sinema filmlerinde ve dizilerde oynamıştır.