BIST 1.441
DOLAR 8,25
EURO 10,03
ALTIN 485,24
MEDYA

Çukur 53. bölüm fragmanı: 2. sezon 20. bölüm

Çukur dizisi 53. yeni bölüm (2. sezon 20. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur 53. yeni bölümüyle 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 53. yeni bölüm (2. sezon 20. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 18 Şubat 2019 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kardeş Çocukları 4. bölüm 2. fragmanı
Anneler Günü için süper fırsatlar!
İstanbullu Gelin 72. bölüm 2. fragmanı
Binali Yıldırım: 'Sürekli akan bir trafik taahhüt ediyorum'
Binali Yıldırım: '15 Temmuz'da Türk milleti büyük bir destan yazdı'
İslam karşıtı kitap yazarken Müslüman oldu
Soçi Zirvesi sonrası Erdoğan Putin ve Ruhani'den kritik açıklamalar
14 Şubat Türkiye Gündemi
Dilbey Ay "Bergüzar Korel'i görünce televizyonu kırmak istiyorum"
Emniyetin Cemal Kaşıkçı raporu dehşete düşürdü
Yorumlar