BIST 1.441
DOLAR 8,45
EURO 10,26
ALTIN 502,97
MEDYA

İstanbullu Gelin 72. bölüm 2. fragmanı

İstanbullu Gelin dizisi 72. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin 72. yeni bölümüyle 15 Şubat 2019 Cuma akşamı Star'da olacak. İstanbullu Gelin'in bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

İstanbullu Gelin 72. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İstanbullu Gelin'in yeni bölümünde neler olacak? İstanbullu Gelin 15 Şubat 2019 Cuma akşamı Star'da...

İstanbullu Gelin, annesiz babasız büyümüş, genç yaşta hayatın yükünü sırtlamış, çok güzel ve gururlu bir genç kız olan Süreyya’nın; aniden karşısına çıkan zengin ve karizmatik iş adamı Faruk’a aşık olarak Bursa’ya gelin gitmesiyle başlayan dramatik bir aşk hikayesidir.

Büyük şehirde yetişmiş, özgürlüğüne düşkün Süreyya ve modern görüntüsüne rağmen ailesine ve geleneklere sıkı sıkıya bağlı Faruk arasındaki aşk, daha ilk dakikadan itibaren pek çok sınavdan geçecektir.

Süreyya, konağın çatısı altına giren herkesin tek hakimi olmak isteyen kayınvalidesi Esma hanım, tek amacı genç kızın ayağını kaydırarak onun statüsünü elde etmek isteyen eltisi İpek, kocasının her biri birbirinden sorunlu kardeşleri Fikret, Osman ve Murat’la ilgili sorunlarla boğuşurken, Faruk ise hiç beklemediği bir anda karşısına çıkan sürpriz bir düşmanla başa çıkmak zorunda kalacaktır.

Olaylar geliştikçe neredeyse dört yüz yıldır bütün haşmetiyle ayakta duran konak temellerinden sarsılacak, bütün aile bundan nasibini alacaktır.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Buket Aydın o iddialara cevap verdi
Binali Yıldırım: 'Sürekli akan bir trafik taahhüt ediyorum'
Vicdansız kadın köpeğini kediyi parçalarken izledi!
İslam karşıtı kitap yazarken Müslüman oldu
14 Şubat Türkiye Gündemi
Dilbey Ay "Bergüzar Korel'i görünce televizyonu kırmak istiyorum"
Emniyetin Cemal Kaşıkçı raporu dehşete düşürdü
Nur Viral'in aklı gitti! Eniştem ahlaksız teklifte bulundu
Devrim Erden'in "Tanrım" şarkısı yeniden gündemde
Yer altı çöp konteynerine atılan izmarit yangın çıkardı
Yorumlar