BIST 1.414
DOLAR 8,72
EURO 10,40
ALTIN 500,30
MEDYA

Çukur 44. bölüm fragmanı: 2. sezon 11. bölüm

Çukur dizisi 44. yeni bölüm (2. sezon 11. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur 44. yeni bölümüyle 26 Kasım 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de olacak. Çukur'un bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Çukur 44. yeni bölüm (2. sezon 11. bölüm) fragmanı yayınlandı. Çukur'un yeni bölümünde neler olacak? Çukur 26 Kasım 2018 Pazartesi akşamı Show TV'de...

İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır.

Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. 'Ölene kadar mutlu' olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır.

Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Ağlama Anne 8. bölüm 2. fragmanı
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Bir Litre Gözyaşı 8. bölüm fragmanı
Rusya bu görüntüleri konuşuyor! Kremlin Sarayı üzerinde...
FBI ve Samsun polisinden ortak operasyon!
Bariyer ok gibi saplandı: Sürücü feci şekilde can verdi!
Korkunç görüntü: Damdan dama atlamada feci son!
Akıl almaz olay! Ağabeyine kızdığı için...
İstanbul'da inanılmaz soygun: Dehşeti yaşadılar!
Kızım 10. bölüm 3. fragmanı
Yorumlar