BIST 115.748
DOLAR 6,86
EURO 7,73
ALTIN 392,14
GÜNCEL

Çölde sel çıksa nasıl olur diye merak edenler buna baksın!

Suudi Arabistan'ın güneyinde yer alan Rubülhali Çölü, aşırı yağış sonrası sular altında kalarak bölgedekilere zor anlar yaşattı

Suudi Arabistan'ın güneyinde ve Yemen'in kuzeydoğusunda bulunan, yaklaşık 693 bin kilometre kare büyüklükteki çöl, son yağan şiddetli yağmurdan sonra adeta bir denize dönüştü.

Çölün rengi suya karışınca enteresan bir görüntü ortaya çıktı. Bölgede yaşayan halk, yağış sonrası zor anlar yaşadı.

"ARAÇLAR YOLDA KALDI" Çölden geçmek isteyen araçlar yolda kaldı. Olay sonrası ölen ya da yaralanan olup olmadığıysa henüz bilinmiyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar