Çocuğun babası eşi mi Müge Anlı'daki Birgül Memiş'in DNA sonuçları

Çocuğun babası eşi mi Müge Anlı'daki Birgül Memiş'in DNA sonuçları

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 4 yaşındaki oğlunu ilk eşi Faruk Aydın'dan almak için çıkan Birgül Memiş'in DNA sonuçları yarın açıklanacak.

Çocuğun babası eşi mi Müge Anlı'daki Birgül Memiş'in DNA sonuçları - Sayfa 1

Mage Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Birgül Memiş'in hikayesi izleyen herkesin ağzını açık bıraktı. 4 yaşındaki oğlunun kocasından değil sevgilisinden olduğunu söyleyen Birgül Memiş, oğlunun velayetini almak istiyordu. İlk eşi Faruk Aydın ise çocuğun kendisinden olduğunda ısrarlıydı. Müge Anlı Birgül Memiş ve Faruk Aydın'a DNA testi yaptırmıştı sonuçlar işin aslını ortaya koyacak.

Çocuğun babası eşi mi Müge Anlı'daki Birgül Memiş'in DNA sonuçları - Sayfa 2

Birgül Memiş oğlu Görkem'in ilk eşi Faruk Aydın'dan değil o zamanlar birlikte olduğu sevgilisinden olduğunu savunuyordu. Bunun üzerine DNA testi için Faruk Aydın oğlunu da alıp İstanbul'a geldi. Müge Anlı baba ile oğlundan DNA testi için örnek aldırdı. Sonuçların yarın açıklanacağı öğrenildi.

Çocuğun babası eşi mi Müge Anlı'daki Birgül Memiş'in DNA sonuçları - Sayfa 3

ASIL BABA UYUŞTURUCU SATICISI : Birgül Memiş eşi Faruk Aydın ile evliyken birlikte olduğunu ve çocuğun ondan olduğunu iddia ettiği kişi bir uyuşturucu bağımlısı. Aynı zamanda uyuşturucu satıcısı olan bu kişi ortalıkta yok. Psikolog Arif Verimli, çocuk bu kişiden çıkarsa çok daha büyük sıkıntılar yaratacağını belirtti. Verimli'ye göre genetik olarak bağımlılık sıkıntıları olan bu çocuğun alışkın olduğu ortamın değiştirilmemesi gerekiyor.

Çocuğun babası eşi mi Müge Anlı'daki Birgül Memiş'in DNA sonuçları - Sayfa 4

İMAM NİKAHLI AŞIĞIYLA İLGİLİ GERÇEKLER : Birgül Memiş'in imam nikahlı sevgili olayı da karmaşık. Geçen hafta Birgül Memiş sevgilisi Hasan Bey'in 3 çocuğu olduğunu bilmediğini iddia etmişti. Ancak bu hafta tanık ifadeleriyle ortaya çıktı ki sevgilisi Faruk Bey ile evlendiği dönemde meğer karşı komşularıymış. Haliyle onun evli ve çocuklu olduğunu bilmemesi mümkün değil.