BIST 1.549
DOLAR 7,63
EURO 9,09
ALTIN 417,53

Çıplak manken Ayasofya'dan sonra Vatikan'da da soyundu

Tesettür kıyafetleriyle Ayasofyaya girip ana kapıda çarşafını kaldırarak çıplak poz veren Belçikalı model Marisa Papen, şimdi de Vatikan’ı karıştırdı. Skandal manken daha önce de Mısır'da tutuklanmıştı.

AYASOFYA'daki skandal çıplak fotoğrafıyla Türkiye'de gündem olan Belçikalı model Marisa Papen, şimdi de Vatikan’ı karıştırdı. 16 Aralık Pazar günü, Vatikan'ın merkez meydanında kıyafetini tamamen çıkararak fotoğraf çekimi yapan model Marisa Papen ile fotoğrafçı Jesse Walker'in gözaltına alındığını bildirdi.

The Sun gazetesi, 16 Aralık Pazar günü, Vatikan'ın merkez meydanında kıyafetini tamamen çıkararak fotoğraf çekimi yapan model Marisa Papen ile fotoğrafçı Jesse Walker'in gözaltına alındığını bildirdi.

Sosyal medyaya yerleştirilen karelerden birinde, tamamen çıplak olan 26 yaşındaki model Aziz Petro Katedrali önünde büyük tahta haçı taşıyor.

Bir diğer karede, haça iplerle bağlanan genç kadının alına beyazlar içinde bir adam kanla haç çiziyor. Üçüncü karede ise model, Aziz Petro Meydanı'nda iki İncil kitabı üzerinde oturuyor.