GÜNCEL

Çin’e düşen roket güçlendiricisi alevlere neden oldu

Dün, yani Cuma günü Çin’de yer alan bir kasabaya düşen roket güçlendirici motor patlayarak metrelerce yüksekliğe kadar alevler ulaştı.

Cuma günü düzenlenen lansmanın ardından, Çin‘in güneybatısında yer alan küçük bir kasabaya düşen Çin hükümetine ait birimlerce üretilmiş olan roket güçlendiricisi patlayarak alevlere neden oldu. Düşen roket güçlendiricisi, Çin’in Long March 3B roketinde kullanılmakta olan dört destekten sadece biriydi. Xiangdu kasabasında yer alan halk, binaların arkasına düşen tehlikeli bir güçlendiricinin videosunu çekti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar