BIST 5.000
DOLAR 18,64
EURO 19,58
ALTIN 1.065,63
MEDYA

'Çin Seddi' sorusuyla gündeme oturan Su Ayhan'dan açıklama!

ATV ekranlarında Murat Yıldırım'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' programında, 'Çin Seddi' sorusunda iki joker hakkını kullanan yarışmacı Su Ayhan, eleştirilere cevap verdi.

ATV ekranlarında Murat Yıldırım'ın sunduğu 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasına İstanbul'dan katılan 26 yaşındaki Su Ayhan adlı yarışmacı, 4. soruda hem sunucuyu hem de ekran başındakileri şaşırttı. "Çin Seddi nerededir? Sorusuna iki joker hakkı kullanan yarışmacı Su Ayhan twitterda en çok konuşulanlar arasına girmişti.

Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Su Aydan binlerce kişinin eleştirisine maruz kalınca sessizliğini bozdu.

Ülkemin Einstein kılıklı insanları
Su Ayhan 'cehaletini' eleştirenlere şu yanıtı verdi:
-"Benim güzel ülkemin Einstein kılıklı güzel insanları. Hepiniz varya zeka küpüsünüz maşallahınız var gerçekten. Gurur duyuyorum hepinizle özellikle o kötü yorumu yapanlarla. Oturup ağlamıyorum çocuklar zahmet etmeyin. Bu arada hemen merak edilen bir şeye açıklık getireyim. Kurgu muydu, gerçek miydi, bilerek mi yapıldı... Şimdi bana yarışmada üç tane joker hakkı tanınıyor. Ve ben bunu babamın jokeriymiş gibi istediğim gibi kullanırım. Bu sizi ilgilendirmez. Haberiniz olsun".

Sitene Ekle