BIST 4.811
DOLAR 19,13
EURO 20,73
ALTIN 1.212,86
DÜNYA

Boğulan çocuğu kurtaran kahraman polis

ABD'de bir AVM'nin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde, tavuk parçası yiyen küçük çocuk boğulma tehlikesi geçirdi. Olayı gören polis hemen yardıma koştu.

ABD'de yaşanan olayda, bir anne çocuklarıyla birlikte gittiği AVM'de yemek yerken görülüyor. 14 aylık çocuğuna da yediği tavuk parçalarından veren anne birkaç saniye sonra ise hayatının en büyük şoklarından birini yaşadı. Tavuk parçası küçük çocuğun boğazına takıldı ve anne panikle çocuğa ilk yardım yapmaya başladı. Ancak başarısız olan kadının imdadına polisler yetişti.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle