HABER /  CHP

CHP'nin yerel seçim sloganları belli oldu

CHP'nin 31 Mart 2019'da gerçekleştirilecek seçimler için hazırladığı, "Yerel seçim 2019 görsel iletişim kılavuzu" yayınlandı.

Bugüne kadar aralarında Ankara ve İstanbul'un da bulunduğu toplam 531 belediye başkan adayını belirleyen CHP'nin seçim kampanyasının detayları da belli olmaya başladı.

Bu kapsamda "Yerel seçim 2019 görsel iletişim klavuzu" tamamlanarak örgütlerle paylaşıldı.

LOGOLAR DA YER ALDI

CHP'nin "http://secim2019.chp.org.tr" internet sitesinden de yayınlanan kılavuzda, kampanyada kullanılacak fotoğraflar, afişler, kartvizitler, posterler, bayraklar ve promosyon ürünleri ile sloganların bulunduğu logolar yer aldı.

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun Türk bayrağını simgeleyen beyaz gömlek ve kırmızı kravatlı fotoğrafının kullanacağı görsellerde, seçim sloganları olarak da "Derman belediyeciliği" ile "Martın sonu bahar"ın kullanılacağı vurgulandı. "Martın sonu bahar" sloganının altında ise çiçek açmış meyve dalı dikkati çekti.

KLAVUZDA NELER VAR

Her bölgeye ayrı sloganların kullanılacağı belirtilen kılavuzda adaylardan ise hazırladıkları broşürlerde veya kartvizitlerde, "seni seviyorum" ifadesinin altına aday olduğu il ya da ilçeyi eklemesi istendi.Kullanılacak yazı fontları, araç giydirme şekilleri ile promosyonlara ilişkin bilgiler de kılavuzda yer aldı. 
 

ÖNCEKİ HABERLER
Bursa'da donmasın diye atı naylona sardılar
Ekrem İmamoğlu'ndan Nurettin Sözen'e ziyaret
Bursa’daki intiharın nedeni belli oldu
Suriye sınırına askeri sevkiyat! Tam 40 vagon
CHP bu kez da sağ seçmenin profilini araştırdı!
Magnum Maserati çekiliş sonuçları kazanan isimler sorgulama 2019
Yorumlar 16 yorum