HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

CHP'nin adayı Ekrem İmamoğlu'dan büyük miting açıklaması

Demirören Haber Ajansı

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, büyük miting yapıp yapmayacağına ilişkin soruya cevap verdi.

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Bayrampaşa'da esnaf ziyaretlerinde bulundu. İmamoğlu, Cevatpaşa'da bulunan bir kahvehaneye girerek, çay içti.

Muhtar Adnan Liçina'yı bir grup partili ile ziyaret eden İmamoğlu, "Biz muhtarlarımız kim seçilirse, partisine bakmayacağız. Siyaseti sokmayacağız. İnsana hizmet edeceğiz" dedi.  İmamoğlu daha sonra esnafları ziyaret etti. Cadde üzerindeki esnafı ziyaret eden İmamoğlu'na yol üzerinde Boşnak böreği ve çay ikram edildi. Burada bulunan bir kahvehanede satranç oynayan, vatandaşlarla sohbet etti.

Büyük miting yapacak mı?
Kahvehanede konuşan İmamoğlu, bir muhabirin, 'Cumhur İttifakı İstanbul'da büyük bir miting düzenleyecek. Siz de böyle bir miting düzenleyecek misiniz?' şeklindeki sorusuna şöyle cevap verdi:

"Her gün bir ilçedeyiz, her şey çok iyi gidiyor. İnsanlar kendiliğinden geliyor ve binlerce insanla buluşuyoruz. Bu buluşmalar çok güzel çok nitelikli. Onun için biz büyük mitingimizi 1 Nisan'da yapacağız 16 milyon insanla. Hiç kimse dışında kalmayacak hiçbir sayı ile de ölçülemeyecek."

GÜNÜN ÖZETİ
ÖNCEKİ HABERLER
Brüksel'de bomba alarmı!
TOKİ İstanbul 2019 3+1 daire için başvuru kaç para hangi banka?
Umman'da komşu ülkenin casus şekebesi yakalandı
Aksaray'da minübüs kamyona çarptı! Yaralılar var
Yeni Zelanda'da cami katliamı yapan teröristin Türkiye rotası ortaya çıktı!
Ramazan 2020'de ne zaman ilk oruç ne zaman başlıyor?
Yorumlar 7 yorum