HABER /  CHP

CHP'li Faik Tunay isyan bayrağı çekti

CHP listelerinde kendisine yer bulamayan Faik Tunay, isyan bayrağı açtı.

CHP İstanbul Milletvekili Faik Tunay, milletvekili aday listesinde olmadığını twitter'dan duyurdu. Karara isyan eden Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla parti içerisindeki bazı gerçekleri kamuoyuyla paylaşacağını duyurdu.

CHP'de kontenjan adayları belirlemek için toplanan Parti Meclisi'ne ilk isyan bayrağını CHPH İstanbul Milletvekili Faik Tunay açtı. 

Twitter'daki takipçilerine kamuoyuna açıklanacak aday listelerinde olmadığını duyaran Tunay, önümüzdeki günlerde düzenleyeceği bir basın toplantısıyla bazı gerçekleri kamuoyu ile paylaşacağını açıkladı. İşte Tunay'ın o tweetleri;

Kamuoyuna ve bugün telefon ve mesajlarla sabahtan itibaren soran sevgili dostlara duyurum:

CHP varsa herkes için var,merkeze açılım şart TV'lerde partiyi etkili ve anlaşılabilir şekilde anlatacak vekillere ihtiyaç var,genç dinamik insanlar ancak İKTİDAR özlemini bitirir. En önemlisi de OBJEKTİF,herşeye karşı çıkmadan doğruya doğru diyebilecek vekillerle başarı gelir deyip,olmamı destekleyenler listede yokum

Hayatta hep şuna inandım Sakın kader deme,kaderin üstünde bir kader vardır. Ne yapsalar boş, göklerden gelen bir karar vardır. Allah'a teslimiz.
 
Kader ve ALIN yazısı. Yalnız şunuda belirtmek isterim ki: Çok kısa bir süre sonra kamuoyunun karşısına çıkıp, bazı şeyleri netleştireceğim.

faik-tunay.jpg
ÖNCEKİ HABERLER
MHP'den Ekmeleddin İhasanoğlu hamlesi
İsrail o anlaşmayı sindiremiyor
Düğün dönüşü katliam gibi kaza
Çocuklarının gözü önünde...
Tikrit'te askerlerin gömüldüğü 12 toplu mezar bulundu
Nuri Pakdil kimdir kaç yaşında ölüm sebebi ne kanser mi?
Yorumlar 4 yorum