BIST 1.331
DOLAR 7,80
EURO 9,49
ALTIN 461,10
HABER /  YEREL SEÇİMLER 2019

CHP'li aday Ülkü Ocaklarını ziyaret etti olay açıklamalar

CHP'nin Bolu Belediye Başkan adayı Zafer Özcan, Bolu Ülkü Ocakları'nı ziyaret etti. Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül, CHP adayı için "Bizim takdir ettiğimiz insanlar arasındadır" dedi.

Abone ol

31 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde CHP'nin Bolu Belediye Başkan Adayı olarak gösterdiği Tanju Özcan, Bolu Ülkü Ocaklarını ziyaret etti. Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül ve yönetim kurulu üyeleriyle görüyen Tanju Özcan için Akgül'den ilginç açıklamalar geldi. CHP Bolu Belediye Başkan Adayı Tanju Özcan’ın ziyaretine, CHP Bolu Merkez İlçe Başkanı Ersan Türkoğlu ve partililer katıldı.

Bolu Ülkü Ocakları’nda Özcan ve CHP’lileri karşılayan Bolu Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Akgül şöyle konuştu: “Vekilimize ve onun nezdinde heyetine Ülkü Ocaklarımıza yaptıkları nazik ziyaretten dolayı teşekkür ederiz. Her zaman söylediğimiz gibi Ülkü Ocakları Türk Gençliğine en iyi şekilde hizmet etmeye çalışan bir kurumdur. Her zaman siyaset üstü bir kurum olarak görmüşüzdür."

TAKDİR ETTİĞİMİZ İNSANLAR ARASINDA... "Her zaman tekrar ediyoruz. Bolu küçük bir şehir. Farklı kulvarlarda siyaset yapsak da, farklı düşüncelerde olsak da, makamlar, görevler gelip geçicidir. Biz sürekli yüz yüze bakıyoruz. Sürekli karşılaşmak durumundayız. Bizim için önemli olan dostluktur, samimiyettir. Tanju Bey’in samimiyetini her zaman gördük, hissettik. Kendisi çok naif, kibar bir beyefendidir. Bakış açısı olarak da gerçekten, bizim takdir ettiğimiz insanlar arasındadır. Kendisine Ülkü Ocakları il başkanlığı nezdinde tüm yönetim kurulumuz adına çıktığı yolda başarılar dileriz.” dedi.

“HEM BİZLERE HEM SİZLERE BAŞARILAR GETİRİR..." CHP adayı Tanju Özcan ise, “Bizler birbirimizi zaten tanıyoruz. Benim kimliğimi, duruşumu zaten herkes biliyor. Ben her yerde bunu söylüyorum. Meclis kürsüsünde de bunu söylüyorum. Ben Atatürkçüyüm, Cumhuriyetçiyim ve Türk Milliyetçisiyim, bunu ifade ederken de göğsümü gere gere söyleyebiliyorum. İl başkanı iken ne söylüyorsak, milletvekilliğinde de aynı şeyleri söylemekten geri durmadık. Bundan sonra belediye başkanı olursam da bu tavrım aynen devam edecek. Bu kapsamda, sizlerin desteğini ve hayır duasını istemeye geldim. İnşallah önümüzdeki günler daha güzel olacak. İnşallah, 2019 yılı ülkemize huzur getirir, mutluluk getirir, hem bizlere hem sizlere başarılar getirir bunu temenni ediyorum.”

ÖNCEKİ HABERLER
Ankara İstanbul hızlı tren saatleri bilet kaç para
Liverpool'dan Arsenal'e tarihi fark
Ayrı yaşadığı kocasını kurşun yağmuruna tuttu ve kaçtı
CHP'li belediye ilginç yöntemlerle otopark işletiyor
Burdur'da 4 araç birbirine girdi biri şehit babası 2 ölüm 8 yaralı
Cemal Hünal Survivor 2021'e gidiyor Acun takımın ilk ismini açıkladı
Yorumlar 15 yorum