Ceren Hindistan spor salonlarına bomba gibi geri döndü

Ceren Hindistan spor salonlarına bomba gibi geri döndü

Oyuncu Ceren Hindistan'ın sosyal medya hesabından paylaştığı spor salonundaki fotoğrafı, takipçilerinin dikkatini çekti. Hindistan'ın paylaşımı takipçileri tarafından kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

Ceren Hindistan spor salonlarına bomba gibi geri döndü - Sayfa 1

Ekranlardan bir süredir uzak kalan Ceren Hindistan, spor salonunda yaptığı paylaşımla takipçilerini kendine hayran bıraktı. Hindistan, düzgün fiziği ile görenleri büyüledi. Ceren Hindistan, paylaşımına, "Sıcaklar biter, Cerry salonlara döner" notunu düştü. Hindistan'ın paylaşımları 4 binin üzerinde beğeni alırken takipçileri tarafından yorum yağmuruna tutuldu. Ekranlardan bir süredir uzak kalan Ceren Hindistan, spor salonunda yaptığı paylaşımla takipçilerini kendine hayran bıraktı.

Ceren Hindistan spor salonlarına bomba gibi geri döndü - Sayfa 2

"DİZİLERE DÖN NE OLURSUN": Spor salonundaki fotoğrafıyla takipçilerinin iltifat yağmuruna tuttukları Ceren Hindistan'ın bir takipçisi, "Ceren hanım sizi dizilerde görmek istiyoruz." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Ceren Hanım harika görünüyorsunuz bu arada sizin spora ihtiyacınız yok ki siz her halinizle çok güzelsiniz zaten." yorumunu yazdı.

Ceren Hindistan spor salonlarına bomba gibi geri döndü - Sayfa 3

Hindistan, geçtiğimiz günlerde verdiği bu pozla da takipçilerinden tam not almıştı.

Ceren Hindistan spor salonlarına bomba gibi geri döndü - Sayfa 4

İşte Ceren Hindistan'ın spor yaparken paylaştığı fotoğraflar...