BIST 1.471
DOLAR 7,42
EURO 8,97
ALTIN 412,30
HABER /  MEDYA

Cennet'in Gözyaşları 28. bölüm fragmanı son bölüm nefes kesti

Cennet'in Gözyaşları 28. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 15 Nisan Pazar akşamı ekrana gelecek Cennet'in Gözyaşları dizisinin 28. yeni bölümünde neler olacak? Yayınlanan son bölümüyle büyük ilgi gören Cennet'in Gözyaşları 28. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Abone ol

ATV'de pazar akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reytinglerde üst sıralara yerleşmeyi başaran Cennet'in Gözyaşları dizisi son bölümüyle yine büyük beğeni topladı. Herkes şimdiden Cennet'in Gözyaşları dizisinin 28. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı. 

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?  Arzu cezaevinden çıkar çıkmaz Cennet'e her şeyi anlatmayı planlıyordur. Kendisini de buna fazlasıyla hazırlamıştır. Bu acı dolu itirafın bir başlangıç değil aksine bir veda olduğunu düşünse de yine de içinde küçücük bir umut 'ya Cennet beni affederse?'… Her şeye rağmen söyleyecektir. Ancak önünde iki büyük engel vardır. Kaya ve Melisa.

Kaya ve Melisa her türlü kozlarını kullanmaya hazırdır. Engel olmak için her şeyi denerler. Hatta öyle ki; Kaya, Cennet'i Melisa'ya karşı doldururken bu Selim ile Cennet'in arasının açılmasına bile sebep olur. Selim, Kaya'nın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya o kadar kararlıdır ki, Cennet'in kendisine olan tavrını bile göz ardı eder. Çünkü bulmayı istediği gerçekler zaten Cennet'in Selim'e yeniden inanmasını sağlayacaktır. O yüzden gizlice planına devam eder. Ve bu defa sonuca çok yaklaşmıştır Selim…

Her şeyden habersiz Cennet ise babasının dolduruşuyla Melisa'ya karşı yeniden gardını almıştır. Ancak bu defa Arzu tüm dengeleri bozar. Bütün samimiyetiyle Cennet'e gerçekleri anlatmaya gider. Bu defa yalansız, dolansız… Acı da olsa gerçekleri itiraf edecektir!

CENNET'İN GÖZYAŞLARI 28. BÖLÜM FRAGMANI

ÖNCEKİ HABERLER
Konya İstanbul hızlı tren bilet fiyatı-kaç durak var?
Yunanistan'ın İHA korkusu! Bizi Ege'de bitirecekler
Gündemi sarsacak 15 Temmuz iddiası! Rus gemiler o gece Erdoğan'ı...
FETÖ yalanıyla dolandırılmaktan son anda kızı kurtardı
Çocuklar Duymasın 36. bölüm fragmanı nefesler tutulacak
Kaçak elektrik kullananlar yandı! Tam 40 milyon...
Savaş uçakları PKK kamplarını vurdu! 12 hedef imha edildi...
AÖF sınav yeri bilgisi vize sınav giriş belgesi alma-2018
İşte ABD'nin terör örgütü PKK'ya yardım kapısı!
Trump Tower yandı! Trump dalga geçer gibi twit attı...
Yorumlar