MAGAZİN

Cem Yılmaz’a 'O neydi öyle' dedirten halter

Sporda halter kaldıran Cem Yılmaz, çalışmanın sonunda kendisine şaşırdı!

Son birkaç aydır spora yönelen ve fazla kilolarını verip fit bir vücuda sahip olan ünlü komedyen Cem Yılmaz, bu kez 100 kilogram ağırlığında halterle çalıştı.

Instagram hesabından ağırlık kaldırırken çektirdiği videoyu paylaşan Yılmaz, çalışmanın sonunda ellerini beline koyarak, “O neydi lan öyle” diyerek, zorluk seviyesini dile getirdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar