GÜNCEL

Arılarla oynayan adamın feci sonu!

Arılarla oynayan adam dersini feci şekilde aldı, öncesi ve sonrasına ait iki görüntü kameraya kaydedildi.

Çin'de amatör kameraya kaydedilen görüntüler izleyenleri hayrete düşürdü. Elinde bulunan pet şişeyle etrafındaki arılarla dalga geçip onlara vuran adam sonrasında yaşayacaklarını tahmin edemedi.

Arılara pet şişeyle vuran adam bir anda saldırıya uğradı. Kaçmaya çalışsa da arılardan hemen kurtulamadı. Videoda yer alan ikinci görüntüde arıların soktuğu adamın yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde ciddi izler ve şişmeler görülüyor. İşte arılarla oynayıp onlara pet şişeyle vuran adamın hazin sonu...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar