Cem Yılmaz o sözlere fena patladı: 'Yavaş çıkarsın'

Ünlü komedyen ve senarist Cem Yılmaz, Mars Cinema'nın Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar'ın, "Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz'lar çıkar" ifadeleri karşısında çılgına döndü ve zehir zemberek bir açıklamalar yaptı.

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı: 'Yavaş çıkarsın' - Sayfa 1

Yakın zamanda son projesi 'Karakomik Filmler'i izleyici ile buluşturmaya hazırlanan ünlü komedyen ve senarist Cem Yılmaz, sinemacılar tarafından boykot edilen Mars Cinema'nın Kurumsal İlişkiler Direktörü Aslı Irmak Acar'ın kendisi hakkında kullandığı ifadeler karşısında çileden çıktı.

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı: 'Yavaş çıkarsın' - Sayfa 2

Yılmaz, Acar'ın Hürriyet'ten Cengiz Semercioğlu ile yaptığı röportajda, "Cem Yılmaz olmazsa, başka Cem Yılmaz'lar çıkar" ifadeleri karşısında, sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak şunları dile getirdi:

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı: 'Yavaş çıkarsın' - Sayfa 3

"Hayatımda ilk defa gördüğüm bu hanım yeni Cem Yılmaz’lar çıkaracakmış !Yavaş çıkarsın. Hanımefendi hadi bırak Cem Yılmaz çıkarmayı da tüm Türkiye de sinema biletini 15 lira yapmayı teklif ediyorum. 40 liraya bilet satmak yok var mısın ? Yoksun tabi...İyi çıkarmalar Cengiz'i geçiyorum...

Cem Yılmaz o sözlere fena patladı: 'Yavaş çıkarsın' - Sayfa 4

"BEN FİLMİMİ 10 LİRA YAPAR, 'MISIR DA BEDAVA DER' YİNE GÖSTERİRİM": Bu cüretkar insanlar, göz önünde olan kişileri kullanıp dümenini döndürmek istiyorsa yanlış adres! Ben filmimi 10 lira kardeşler mısır da bedava der yine gösteririm! Bunu cümle alem duysun Cem Yılmaz çıkaracak mış mış mış ! Cem Yılmaz çıkardı haberin yok... Terbiyesiz