GÜNCEL

Canlı yayına iç çamaşırsız çıkınca... Yürek hoplatan frikik!

Güzel sunucunun program sunarken verdiği frikik sosyal medyayı salladı. Hiç bir şeyden habersin olarak programında dans şov yapan sunucu iç çamaşırsız çıktığı TV kanalında öyle bir frikik verdi ki.

Görüntüler bir televizyon programından. Güzel sunucu hiç bir şeyden habersiz rahat bir şekilde programda dans ediyor. İşte tamda o anda olanlar oluyor, iç çamaşır giymeyen güzel sunucunun verdiği frikik ortaya çıkıyor. İşte sosyal medyada paylaşım rekoru kıran görenlerin ağzını açık bırakan frikik...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar