BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 506,76
HABER /  GÜNCEL

Canlı yayın gafından sonra Dr. Aksoy'dan ilk açıklama

Show TV canlı yayınında “11 yaşındaki kızlar çıtır olur" cümlesiyle büyük tepki çeken Dr. Cihan Aksoy'dan açıklama geldi.

Abone ol

Show TV'de “Zahide Yetiş’le” adlı sabah programına konuk olan Dr. Cihan Aksoy'un canlı yayında “11 yaşındaki kızlar çıtır olur” sözleri tepkilere neden olmuştu. Bu sözlerin ardından Dr. Cihan Aksoy'un NTV'deki “Canım Doktor” programına son verildi.

Aksoy, konuyla ilgili bir açıklama yaptı ve "hiçbir art niyet taşımayan bir kelimenin buralara çekilebileceğini hiç düşünmemiştim." dedi. Türk toplumundan özür dilediğini söyleyen Aksoy, "Yaşadığım bu üzücü olayın ardından sunuculuğunu üstlendiğim televizyon programıma ve üniversitedeki görevime veda ettiğimi bildirir, Türk izleyicisinin yıllardır göstermiş olduğu ilgi, sevgi ve candan yakınlık için teşekkür ederim." diye konuştu.

DR. AKSOY'DAN AÇIKLAMA

Dr. Cihan Aksoy konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Aksoy, açıklamasında şunları söyledi:

"Yaşamım boyunca iyi bir insan, iyi bir hekim olmaya ve elimden geldiğince herkese iyilik yapmaya çabaladım. Televizyon programlarında da, öğrencilerime verdiğim derslerde de insanların hastalıklardan korkmadan, üzülmeden şifa aramasını ve tedavide doğruyu görmesi için çabaladım.

Katıldığım bir televizyon programında endişeli bir anneden gelen soruya, kendisini rahatlatmak amacıyla söylediğim ve hiçbir art niyet taşımayan bir kelimenin buralara (Narsist pedofil...) çekilebileceğini hiç düşünmemiştim. Bu sabaha kadar da kötü bir şey söylediğimi anlamamıştım. Zira iyi niyetle söylediğim kelimenin argo anlamını gerçekten bilmiyordum. Bu nedenle bugüne kadar sevgisini ve güler yüzünü esirgemeyen Türk toplumundan özür diliyorum.

Yaşadığım bu üzücü olayın ardından sunuculuğunu üstlendiğim televizyon programıma ve üniversitedeki görevime veda ettiğimi bildirir, Türk izleyicisinin yıllardır göstermiş olduğu ilgi, sevgi ve candan yakınlık için teşekkür ederim. "

ÖNCEKİ HABERLER
İsrail'den Kudüs'te yine skandal karar!
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Mehmet Şimşek'ten döviz açıklaması
Trump'tan flaş bir hamle daha geldi!
Akademisyenlerin ihracına twitter'dan tepki gösterdi
Dünyaca ünlü isim Külliye'de! Erdoğan twitter'dan paylaştı
Dolarda baş döndüren hareketlilik
Fikret Orman'ın oteli Varlık Fonu'na geçti
Uçaklara yabancı hostesler geliyor!
ByLock'taki o sözlere tutuklama geldi!
Yorumlar