HABER /  GÜNCEL

Canlı bombaların kimlikleri Adli Tıp bu detayı araştırıyor

İSTANBUL Atatürk Havalimanı'ndaki saldırıyı düzenleyen canlı bombaların kimlik belirleme çalışmaları sürüyor. Adli Tıp, canlı bombaların yabancı uyruklu olma ihtimalini araştırıyor.

BAKIRKÖY Cumhuriyet Başsavcılığı, Atatürk Havalimanı'nda dün gece yaşanan hain terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlattı.

Soruşturma kapsamında, canlı bomba olan kişilerin Adli Tıp Kurumu'ndaki otopsilerinin bittiği ve olayda belden yukarılarında vücut bütünlüğünün bozulduğu, kimliklerinin belli olmadığı ve yabancı olabilecekleri şüphelerinin bulunduğu öğrenildi.
 

İstanbul Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı, Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlattı.Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı Terör ve Örgütlü Suçlar Bürosunca dün akşam Atatürk Havalimanı'nda yaşanan terör saldırısıyla ilgili olarak soruşturma başlatıldı.

Soruşturma kapsamında, canlı bomba olan kişilerin Adli Tıp Kurumundaki otopsilerinin bittiği ve olayda belden yukarılarında vücut bütünlüğünün bozulduğu, kimliklerinin belli olmadığı ve yabancı olabilecekleri şüphelerinin bulunduğu öğrenildi.

Canlı bombaların keşif yapıp yapmadığının da araştırıldığı soruşturmada, geçmişe yönelik havalimanındaki kamera kayıtlarının inceleneceği kaydedildi.

ÖNCEKİ HABERLER
Şamil Tayyar: Umarım patlamada can verirler!
Hain saldırı sonrası en anlamlı hareket! Rica ediyorum bu gece...
Serkay Tütüncü sevgilisi ile salladı annesi meğer...
Sinema ve tiyatro seyircisi arttı
Rusya hain saldırının nedenini açıkladı!
65 yaş aylığı ödemesi hangi aylarda yapılır kaç para oldu?
Yorumlar 14 yorum