Caner Erkin'e büyük şok! Asena Atalay söke söke alacak

Caner Erkin ve Asena Atalay bir türlü uzlaşamıyor, çocuklarına rağmen kavgaya devam ediyor. Eski eş Asena Atalay'ın Caner Erkin'e açtığı 125 bin liralık icra takibi mahkeme tarafından kabul edildi.

Caner Erkin ve Asena Atalay bir türlü uzlaşamıyor, çocuklarına rağmen kavgaya devam ediyor. Eski eş Asena Atalay'ın Caner Erkin'e açtığı 125 bin liralık icra takibi mahkeme tarafından kabul edildi. Mahkeme, Asena Atalay'a nafaka ücretini elden ödediğini ileri süren Caner Erkin'in iddialarını asılsız buldu.

Ünlü çift, geçen yıl anlaşmalı olarak boşanmış ve mahkeme Erkin'in, çocuğunun annesi Atalay'a ayda 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar vermişti. Atalay ise, Aile Mahkemesi'nin verdiği karara rağmen eski eşinin nafakayı ödemediğini öne sürerek avukatı Beyza Sındıraç aracılığıyla 5 Ocak'ta İstanbul İcra Müdürlüğü'ne başvurdu.

Atalay, 12 aylık nafaka bedeli olan 125 bin lira ve 5 bin liralık faizin ödenmesi için Erkin hakkında icra takibi başlattı.

CANER ERKİN İTİRAZ ETTİ Bunun üzerine Caner Erkin, icra takibinin boşanma kararına aykırı olduğunu belirterek ödeme emrinin iptal edilmesi için İstanbul İcra Hukuk Mahkemesi'ne başvurdu. Ünlü futbolcu; 10 bin liralık nafakanın kat kat fazlasını, her ay bir kısmını elden, bir kısmını da banka yoluyla Atalay'a ödediğini iddia etti.