GÜNCEL

Çamaşır makinesine sıkışan çocuk uzun uğraşlar sonucu kurtarıldı

Oyun oynamak için çamaşır makinesinni içini seçen küçük bir çocuk, girdiği yerde sıkışıp kaldı. Yardıma gelen ekipler uzun uğraşlar sonucu küçük kızı kurtardı.

Çin'in Zhejiang Eyaleti'nde yaşanan olay saklambaç oynadığı belirtilen küçük kız girdiği çamaşır makinesinin tamburunda mahsur kaldı. Çamaşır makinesine sıkışan kız görüldükten sonra polis ekipleri çağrıldı. Olay yerine gelen ekiplerin küçük kızı kurtarması pek kolay olmadı. Bir buçuk saat boyunca uğraşan polis ekipleri, en sonunda makineyi aletle parçalamaya karar verdiler ve minik kızı sıkıştığı tamburun içinden kurtardılar. Olaydan yara almadan kurtulan küçük kızın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar